Servis tiskáren a opravy tiskáren

Poskytujeme profesionální záruční i pozáruční servis tiskáren všech typů, tzn. laserových, inkoustových i jehličkových. Při pozáručních opravách nejsme omezeni určitou značkou či typem tiskárny, opravujeme opravdu veškerá zařízení, ať už předních výrobců jako je HP, Xerox, Samsung, DELL, Epson či Lexmark, ale také zařízení méně známých výrobců.

Opravy tiskáren poskytujeme jak fyzickým osobám, tak i právnickým osobám (firmám). Díky profesionalitě a znalostem našich servisních techniků se nám daří provádět opravy tiskáren ve velice krátké době, většinou do 5 pracovních dnů.

Zařízení můžete přivézt k nám do jedné z našich poboček nebo si ho od nás můžete nechat zdarma odvézt. V případě velikého zařízení je samozřejmostí účast servisního technika přímo u klienta.

Při záručních opravách nečekejte, než vám prodejce vyřídí reklamaci ve 30 denní zákonné lhůtě, u nás 90% záručních oprav provádíme do 5 pracovních dnů! Veškeré servisní zásahy a procesy jsou v souladu s platnými normami ISO a postupy ITIL.